+421 904 247 001 / [email protected]

Behaviorálne vedy v marketingu

O čo prichádzate ak cielene nepracujete s podvedomím a mysľou vašich zákazníkov?


 • Dátum
  15. 6. 2017
 • Miesto konania
  KRAUS Galéria, Hrachová 14/C, Bratislava

 

 

O workshope

Aj giganti reklamného sveta ako Ogilvy & Mather pochopili, že prišiel čas posunúť marketing o krok ďalej. Nápaditá kreatíva a pekný vizuál v dnešnej dobe presýtenej informáciami nestačia.

Preto je potrebné preniknúť hlbšie do myslí zákazníkov, pochopiť čo najsilnejšie vplýva na ich podvedomie, rozhodnutia a správanie. Ogilvy & Mather preto vytvorili novú divíziu, ktorá snúbi vedy o ľudskom rozhodovaní s marketingom - Ogilvy Change.

Tento workshop vám umožní nahliadnuť do tajov vied a ľudskom rozhodovaní a zákazníckom podvedomí. Experti na behaviorálne vedy a zákaznícke správanie z konzultačnej firmy MINDWORX vám ukážu nástroje, ako robiť moderný a efektívnejší marketing. Ukážu vám, ako vniesť do umenia marketingu behaviorálnu vedu.

Medzi spokojných účastníkov našich workshopov patria napríklad:

Orange
SLSP
Phoenix
ESET

Program

Štvrtok
15.6.2017
9:00 – 10:00

Matej Šucha, MINDWORX

 • Čo sú to behaviorálne vedy a prečo by mali marketérov zaujímať?
 • Čo majú marketing a behaviorálne vedy spoločné a čím sa líšia?
 
10:00 – 15:00

Matej Šucha, MINDWORX a Tomáš Vatrt, Adbee

 • Behaviorálny framework prístupu k marketingovým projektom ADAPT
 • A (Analyze the decisiom making process) - Porozumieť rozhodovaciemu procesu zákazníkov je prvý a kľúčový krok pri dizajne efektívnej kampane
 • D (Drivers of behavior change) - Predstavíme si radu vedecky overených behaviorálných nástrojov, ktorými marketér dokáže meniť vnímanie, správanie a rozhodnutia zákazníkov
 • A (choice Architecture) - Architektúra voľby, čiže spôsob, akým sú možnosti voľby prezentované silno ovplyvňuje rozhodnutia zákazníkov. Často môže nepatrná zmena znamenať zvýšenie predaja o desiatky percent.
 
15:00 – 16:00

Michal Plevka, MINDWORX

 • P (Perception of price and product) - Povieme si základné pravidlá ako jednoducho pracovať s vnímaním cien a meniť tak preferencie zákazníkov. Takisto vnímanie kvality produktu nie je fixné, ale môžeme ho ľahko ovplyvniť zmenou niekoľkých slov.
 
16:00 – 16:30

Tomáš Vatrt, Adbee

 • T (Test and iterate) - Naozaj efektívne kampane a komunikácia vznikajú buď náhodou, alebo vďaka umnému testovaniu a rýchlemu iterovaniu navrhnutých riešení.
 
Registrujte sa

Prečo by ste sa mali na workshope zúčastniť?

Ak nechcete zapadnúť do šedého davu tisícov priemerných marketérov, musíte priniesť niečo inovatívne a najmä efektívne. Práve behaviorálne vedy a ich aplikácie do zákazníckej psychológie vám v tom môžu pomôcť. Po tomto workshope sa na zadania začnete pozerať úplne inak. Začnete prenikať hlbšie do myslí vašich zákazníkov a navrhovať riešenia, ktoré vyniknú svojou efektivitou.

Celodenný catering
Certifikát
Podklady ku školeniu

Speakeri

Tomáš Vatrt
CEO, Adbee

Spoluzakladateľ reklamnej agentúry Adbee, prednáša o témach ako presvedčivý copywriting a content marketing. Verí v spojenie behaviorálnej ekonómie, marketingu a technologických inovácií pri riešení komplexných problémov. S Matejom spoluzakladal MINDWORX s myšlienkou aplikovania poznatkov behaviorálnej ekonómie do každodennej praxe aj pri projektoch v agentúre.

Matej Šucha
Managing partner, MINDWORX

Založil a vedie konzultačnú spoločnosť MINDWORX, zameranú na aplikácie poznatkov z behaviorálnej ekonómie a psychológie spotrebiteľa do biznisu. Primárne sa venuje konzultačným projektom v oblasti zákazníckej skúsenosti a zefektívňovania predaja. Vyštudoval prestížnu Copenhagen University v Dánsku,  ETH Zurich vo Švajčiarsku a v rokoch 2012 až 2014 profesionálne pôsobil v Rakúsku. Prednáša na konferenciách a na Univerzite Komenského na témy behaviorálnych vied a ich aplikácií.

Michal Plevka
Behavioural consultant, MINDWORX

Vyštudoval psychológiu na Univerzite Komenského v Bratislave. V spoločnosti MINDWORX pracuje od roku 2015 ako behaviorálny konzultant. Zameriava sa najmä na projekty v oblasti zákazníckej skúsenosti a efektívneho predaja. Dohliada na to, aby boli navrhované riešenia podložené overenými vedeckými konceptmi z psychológie a behaviorálnej ekonómie. 


Galéria
VideoOdber noviniek

Neprehliadnite novinky zo sveta aplikovanej psychológie a behaviorálnej ekonómie. Sledujte náš newsletter. Dozviete sa čo je nové a neujde vám žiadny z našich plánovaných workshopov.


FAQ

A
Ak by ste na workshop náhodou nemohli prísť, vašu účasť môžete kedykoľvek zrušiť až do 10 dní pred konaním workshopu. Po tomto termíne sa síce účasť nedá zrušiť, ale môžete za vás poslať akéhokoľvek náhradníka.
A
Do 24 hodín od nás dostanete potvrdenie vašej rezervácie emailom. Ak by ste obratom potrebovali zistiť, či je na workshope ešte miesto, zavolajte nám prosím na +421 904 247 001.
A
Bude dobré (ale nie nevyhnutné), aby ste so sebou mali notebook alebo tablet. Pero a papier sa tiež môžu hodiť.
A
Na workshope dostanete tlačené prezentácie a tlačené podklady k cvičeniam.
A
Nepotrebujete žiadne špeciálne vedomosti.
A
Počet účastníkov je obmedzený na 16, aby sme zachovali osobný prístup, možnosť interakcie a diskusie.